Központi vízkárelhárítási bejelentések: +36 30 708 6064

Gépkezelő matróz, gépkezelő_I. Szakaszmérnökség

A közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § (1) bekezdése, valamint a 391/2017. (XII. 13.) Korm. rendelet alapján

a KÖZÉP-DUNA-VÖLGYI VÍZÜGYI IGAZGATÓSÁG

PÁLYÁZATOT HIRDET

I.Szakaszmérnökség

Gépkezelő matróz/Gépkezelő

munkakör betöltésére

Feladatkörei:

  • Kitűző hajók, és az üzemi kikötő műszaki és gépészeti berendezéseinek üzemképes állapotban tartása és üzemeltetése.
  • A Kitűző hajókon ellenőrzi, kezeli az elektromos berendezések, fő- és segédgépeket és egyéb eszközök állapotát; valamint elvégzi ezek karbantartását és javítását; felügyeli a hajó villamos energia ellátását.
  • Gondoskodik a rendszeres karbantartásról (szűrők, olajcsere, zsírzás, stb.); javítja a hajó és a gépüzem javítható alkatrészeit.
  • Feltölti a gépüzem működéséhez szükséges készleteket.
  • Vezeti a gépüzemnaplót, ügyel a gépüzemi készletek és szerszámok rendelkezésre állására.
  • Tisztán és rendben tartja a gépházat és a szerszámokat.
  • Gondoskodik a tartalék alkatrészek és anyagok szolgálati hajón történő elhelyezéséről; a raktár készletek feltöltésére javaslatot ad.
  • Ellenőrzi a fő-és segédgépek működés közbeni állapotát. A felettese utasítására részt vesz a fedélzeti gépek és berendezések kezelésében, karbantartásában.
  • Részt vesz a hajóműveletekben, kitűzési feladatokban, tisztán tartja a hajó fedélzetét, belső tereit.
  • Részt vesz a telephely, és az úszóművek karbantartásában, az úszójelek és parti jelek javításában.

Munkavégzés helye:

  • Szakaszmérnökség működési területe

Pályázati feltételek:

  • Alapfokú szakmai végzettség,
  • Büntetlen előélet,
  • Magyar állampolgárság,
  • Cselekvőképesség,
  • Hajós szolgálati könyv érvényes egészségügyi alkalmassággal,
  • A beosztáshoz szükséges hajós képesítések megléte.

Előnyt jelent:

  • Belvízi hajózásban szerzett szakmai tapasztalat,
  • Emelőgép kezelői, motorfűrész kezelői bizonyítvány,
  • Szolgálati célú kis vagy nagyhajó vezetői képesítés.

A pályázóval szembeni elvárások:

  • hatékony, önálló munkavégzés,
  • kiváló kommunikációs és stressz tűrő képesség,
  • precizitás, pontosság,
  • a szakma iránti elkötelezettség,
  • folyamatos képzés és továbbképzés igénye,
  • együttműködő képesség, közösségi szellem.

A pályázat tartalmazza:

  • motivációs levél,
  • részletes szakmai önéletrajz bérigény megjelölésével,
  • az iskolai végzettséget, szakképzettséget, egyéb jogosultságot igazoló okiratok másolata,
  • nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy az elbírálásban résztvevők a pályázat tartalmát megismerhetik.

A pályázatot e-mailben, szkennelt formában kérjük megküldeni a humanpolitika@kdvvizig.hu e-mail címre. Az e-mail tárgyaként a következő szöveget kérjük megadni: „GÉPKEZELŐ MATRÓZ”.

A pályázat benyújtási határideje: 2024. május 15.

A munkakör betöltője a vízgazdálkodásról szóló 1995. évi LVII. törvény, valamint a vízügyi igazgatási szerveknél foglalkoztatottak közalkalmazotti jogviszonyának különös szabályairól szóló 391/2017. (XII.13.) Korm. rendelet szerinti illetményre és juttatásokra jogosult.

Amit a béren felül nyújtunk:

  • Rugalmas munkavégzés.
  • Hivatali SIM kártya.
  • AYCM sportkártya lehetőség
  • Az ország területén lévő ágazati üdülő- és pihenőhelyek használata.
  • Támogatott képzések.

A közalkalmazotti jogviszony határozatlan időre szól.

A pályázatok elbírálására a benyújtási határidőtől számított 15 napon belül kerül sor, a pályázatokat bizalmasan kezeljük. Visszajelzést csak a személyes elbeszélgetésre behívott jelentkezők kapnak. A részünkre megküldött pályázati anyagot elbírálás után megsemmisítjük, annak visszaküldésére nincs lehetőség.

A nyertes pályázó kiválasztása után a munkakör azonnal betölthető.

A pályázattal kapcsolatos további tájékoztatást Beke Péter kiemelt műszaki referens nyújt. Telefonos elérhetőség: +36-30/682-5145. A munkáltatóval kapcsolatos további információk a www.kdvvizig.hu honlapon találhatóak.